مادو از 1395 تا 1400

از سال 95 تا 1400 همراه شما هستیم تا در زمینه تبلیغات ، طراحی سایت ، چاپ و بسته بندی ، هدایای تبلیغاتی ، تابلو و بیلبورد یاریگر کسب و کار های شما باشیم.ما خود را در این حرفه ها توانمند و حرفه ای کردیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت را برای شما ارائه دهیم.

 

اطلاعات تماس
ایران تبریز
رسالت - روبروی خیابان اقبالی آذر
info@madocomplex.ir
09141639522

مادو

بیلبورد

بیلبورد یا همان آگهی نما . به تابلو های بزرگی که در آنها تبلیغات نصب می شود و بیلبورد ها در فضای با وجود دارند که برای جلب توجه قرارگرفته اند تا در آنها تبلیغ ها قرار بگیرد.

بیلبورد ها انواع مختلفی دارد برای مثال در گذشته روی یک صفحه بنر تبلیغاتی را نصب میکردند که بعدا آن صفهات را چراغانی کردند تا در شب نیز دیده شوند و باعث زیبایی نیز می شود

و امروزه نیز بیشتر آن بیلبورد ها تبدیل به صفحات ال ای دی شده است تا در شب و روز به راحتی قابل دید هستش و ال ای دی نیز باعث زیبایی تبلیغات نیز میشود و بیشتر جلب توجه میکند.

امروز بعضی بیلبورد ها وجود دارد که دیجیتالی هستش و به جای نصب بنر میتوان از این بیلبورد های دیجیتالی استفاده کرد که به جای تصویر فیلم پخش میکند و جلب توجه زیادی بکند

و باعث زیبایی تبلیغات نیز میشود که این نوع

ها بیشتر در اتوبوس ها و کیوسک ها و سردر مغازه ها وجود دارند که اگه بیلبورد های دیجیتالی وجود نداشت بیلبورد های ساده را فقط در بعضی مکان ها میتوان دید که نسبتا مشتری کمی به

 

بیلبورد​

 

 

آن تبلیغ میرفتند ولی امروزه که بیلبورد های دیجیتالی به وجود آمده است مشتری بیشتری را جلب میکند برای اینکه در اتوبوس ها و کیوسک ها نیز قابل نصب است و باعث جلب توجه نسبتا بیشتری می شود.

مکان نسب بیلبورد ها نیز با هم فرق دارند برای مثال بعضی بیلبورد هایی وجود دارد که  فقط در بزرگراه ها نصب میشود که عمدتا مستطیل هستند و بعضی از آنها وجود دارد

که در پیاده رو ها نصب میشوند دلیل نصب این بیلبورد ها در پیاده رو ها این است که فضای کمی را میگیرد و بعضی بیلبورد ها نیز وجود دارند که فقط در راهروهای آسانسورها و….. نصب می شوند

و بعضی بیلبورد ها نیز وجود دارند که بنابورد نام دارند و در مکان های شلوغ و پرتردد بر روی ساختمان های بلند نصب می شوند.در بیلبورد نام و لوگو به صورت مشخص قرار گرفته می شود

تا که مخاطب بتواند با برند شما آشنا شود و در بیلبورد ها از کلمات مهم و تصاویری استفاده می شود که مخاطب بتواند به راحتی تشخیص دهد که تبلیغ شما در چه موضوعی هستش.

بیلبورد ها بخشی از کمپین تبلیغاتی شما هستند که باید در طراحی آنها خلاقیتی داشته باشیم تا بتوانیم مشتری جلب کنیم و بیلبورد ها بیشتر در زمینه دیجیتال مارکتینگ استفاده می شوند.

ما انواع بیلبورد برای انواع مشاغل شغلی داریم برای مثال بعضی از بیلبورد ها سه بعدی هستند و باعث جلب توجه میشود در نتیجه باعث افزایش مشتری می شود.

بیشتر بیلبورد ها در پل هوایی ها نصب می شوند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرد و در نتیجه باعث بهبود و افزایش کار می شود و درنتیجه بیلیورد نیز یکی از مهمترین تبلیغ می  باشد.

بیلبورد استرابورد

استرابورد واژه ای است که به عنوان تبلیغات رسانه ای استفاده می شود . ابعاد استرابورد با طول 4 عرض  3 متر می باشد . و وقتی میخواهیم استرابورد را نصب کنیم باید

در ارتفاع 6.5 متر از زمین فاصله داشته باشد تا در معرض دیدی خوبی قرار بگیرد و جلب توجه کند . تنها فرق استرابورد و بیلبورد این است که استرابورد نسبت به بیلبورد ارزان تر تمام می شود

و در طراحی بیلبورد در سازه های اتوبان ها و بالا بودن سرعت ماشین ها باید بیلبورد ما جذاب تر و برند محور و دارای یک شعار خوب  و منحصر بفرد باشد

ولی در طراحی استرابورد عمدتا جزئیات از قبیل دسته بندی خدمات اظلاعات تماس و…. مطرح می شود . و یکی از مهم ترین تفاوت بیلبورد ها این است

که بیلبورد ها به دلیل قوانین زیباسازی نمیتوان زیاد باشند و به صورت عمده در بزرگراه و مکان های مهم شهری و بین شهری قرار میگیرند.

 

بیلبورد استرابورد​

 

تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرند ولی استرا بورد هارا میتوان به دلیل اندازه هایشان در همه جای شهر استفاده کرد و مانعی وجود ندارد . استرابورد یکی از بستر های مهم و مدرن در بخش بیلبورد تبلیغاتی میباشد که در گذشته به عنوان استندهای تبلیغاتی شناخته میشود و در آن تبلیغات قرار میگرفت . این نوع بیلبورد ها به دلیل ابعاد کم نسبت به سایر بیلبورد ها تبلیغاتی و همچنین قابلیت تعویض راحت تر و گذینه بهتر و مناسبی است و میتوان به راحتی در اطراف خیابان ها و جاده های درون شهری نصب کرد.گذینه بهتری برای شرکت ها و انواع مشاغل شغلی که نمیتوانند از پس هزینه های نسبتا زیاد بربیایند از این بیلبورد یعنی بیلبورد استرابورد استفاده کنند.

 

لمپوست پل هوایی

لمپوست گونه ای جدید ار المان های تبلیغاتی است که از میله های مستطیلی در ابعاد 3 متر تشکیل شده و بعد از اینکه نصب شد امکان نصب پارچه تبلیغاتی را فراهم می سازد.

این نوع سازه ها با توجه به ایستایی و منظم بودن نصب بنر بر روی آن علیرغم ایجاد فضا های زیبایی شهرهای بزرگ محلی مناسب برای تبلیغات محسوب میشود.

 

بیلبورد استرابورد​

 

مکان های مناسب برای استفاده لمپوست برای مثال در مراکز فرهنگ و ورزش و دانشگاه و ادارات و استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها.مراکز فرهنگی و ورزشی ایجاد هیجان و با طرحی هوشمندانه میتواند ضمن فرهنگ سازی اذهان عمومی و متحول میسازد.دانشگاه ها قابل اکران در مراکز علمی دانشگاه ها و ادارات میباشد و باعث نشاط و زیبایی دانشگاه میشود.لمپوست نوعی المان تبلیغاتی است .

لایت باکس

لایت باکس هم نوعی تبلیغی می باشد که از جنس آلمومینیوم ، چوب (ام دی اف)  و یا از پلاستیک ساخته می شود و رویه آن بیشتر از جنس پلکسی گلس(رنگی یا کریستال) ،فلکسی و… ساخته می شود و بیشتر از لایت باکس ها دارای چراغ می باشند که در جز باید آن تاثیر فراوانی دارد و بیشتر از چراغ های ال ای دی استفاده میکنند و یا از اس ام دی استفاده می شود . در کل میتوان گفت که لایت باکس ها باکس هایی هستند که در پشت آنها از نور پردازی شده که نور پردازی در پشت تصویر قرار میگیرد که باعث زیبایی و در خواندن راحت آنها نیز تاثیر گذار می باشد . این باکس هابه صورت یک جعبه در ضخامت ها مختلف و در متریال های گوناگون هستند . این باکس ها هم برای تبلیغات و برای دکوراسیون نیز استفاده می شود که میتوان با این باکس فضای داخلی خانه  و یا  فضای داخلی ساختمان را زیباسازی کرد . همه لایت باکس ها از سه قسمت تشکیل میشوند که عبارت اند از :

 • نورپردازی که به دو شیوه انجام می شود که از مهتابی و یا از ال ای دی استفاده می شود
 • قالب های لایت باکس ها با توجه به متریال ها ساخته می شوند و به گالوانیزه ، پارتیشنی ، چوبی و آلمینیومی ساخته می شوند
 • چاپ های لایت باکس ها نیز به سه قسمت تقسیم می شود : 1- چاپ مستقیم روی طلق (چاپ فلت بد) -2- چاپ استیکر و چسباندن آن روی طلق -3- چاپ بک لایت و چسباندن آن روی طلق( چاپ in door)

لایت باکس ها نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه به انواع آنها اشاره خواهد شد.

لایت باکس دیواری یکی از انواع های لایت باکس می باشد که این نوع لایت باکس ها کوچک وفانتزی می باشند که با قابلیت روشن شدن می باشند .

لایت باکس هم نوعی تبلیغی می باشد که از جنس آلمومینیوم ، چوب (ام دی اف)  و یا از پلاستیک ساخته می شود و رویه آن بیشتر از جنس پلکسی گلس(رنگی یا کریستال) ،فلکسی و… ساخته می شود و بیشتر از لایت باکس ها دارای چراغ می باشند که در جزباید آن تاثیر فراوانی دارد و بیشتر از چراغ های ال ای دی استفاده میکنند و یا از اس ام دی استفاده می شود . در کل میتوان گفت که لایت باکس ها باکس هایی هستند که در پشت آنها از نور پردازی شده که نور پردازی در پشت تصویر قرار میگیرد که باعث زیبایی و در خواندن راحت آنها نیز تاثیر گذار می باشد . این باکس هابه صورت یک جعبه در ضخامت ها مختلف و در متریال های گوناگون هستند . این باکس ها هم برای تبلیغات و برای دکوراسیون نیز استفاده می شود که میتوان با این باکس فضای داخلی خانه  و یا  فضای داخلی ساختمان را زیباسازی کرد . همه لایت باکس ها از سه قسمت تشکیل میشوند که عبارت اند از :

 • نورپردازی که به دو شیوه انجام می شود که از مهتابی و یا از ال ای دی استفاده می شود
 • قالب های لایت باکس ها با توجه به متریال ها ساخته می شوند و به گالوانیزه ، پارتیشنی ، چوبی و آلمینیومی ساخته می شوند

 

لایت باکس​

لایت باکس​

 • چاپ های لایت باکس ها نیز به سه قسمت تقسیم می شود : 1- چاپ مستقیم روی طلق (چاپ فلت بد) -2- چاپ استیکر و چسباندن آن روی طلق -3- چاپ بک لایت و چسباندن آن روی طلق( چاپ in door)

لایت باکس کریستالی هم یکی از این انواع لایت باکس ها می باشد که  این نوع لایت باکس ها دارای نور یکنواخت و جلوه فوق العاده زیبایی رو به نمایش میگذارد و چاپ لایت باکس های کریستالی روی بک لایت انجام می شود . این لایت باکس ها به دلیل قالب کریستالی و شکیل بودن در تبلیغات بیشتر استفاه می شود و از این لایت باکس ها در تبلیغات استفاده فراونی نیز میکنند . مزایای لایت باکس های کریستالی

عبارت اند از :

ضخامت کم آن در حدود یک سانتی متر

نور فوق العاده و یکنواخت و عمر طولانی نور و استفاده از تکنولوژی

1-ضخامت کم آن در حدود یک سانتی متر

2-نور فوق العاده و یکنواخت و عمر طولانی نور و استفاده از تکنولوژی SMD Lightting

3-چاپ با کیفیت 2400DPI

4-جنس پلاستیکی گلاس و با مقاومت بالا آن و با مصرف کم برق

5-در ظرف چند دقیقه میتوان چاپ آنرا تعویض کرد

6-امکان استفاده لایت باکس به صورت دیواری یا آویز

در انواع لایت باکس ها میتوان به لایت باکس ایستاده نیز اشاره کرد
لایت باکس ایستاده نیز یکی از لایت باکس های تبلیغاتی می باشد که این نوع لایت باکس نوعی تابلو کوچک و فانتزی با امکان روشن شدن می باشد که به صورت ایستاده و می باشد که دارای دو طرف هستش . طرح هایی که در داخل لایت باکس ایستاده قرار میگیرد و با برش لیزری برش داده می شود و روی شیشه پلسکی چسبانده می شود مزایای استفاده از لایت باکس میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • با مصرف کم
 • تعویض راحت بنر در داخل لایت باکس
 • کیفیت و مقاومت بالا
 • پروفیل آلمینیومی لایت باکس
 • مقرون به صرفه
 • و…..

لایت باکس فریم لس پارچه ای یکی از انواع لایت باکس ها می باشد که این لایت باکس بدون قاب روی آن چاپ بک لایت پارچه ای قرار میگیرد.

لایت باکس مگنتی یکی از انواع و زیر مجموعه لایت باکس می باشد که لایت باکس مگنتی بیشتر برای کسایی طراحی شده است که مداوم در حال تغییر تصویر چاپی هستند و به آنها پیشنهاد می شود که از لایت باکس های مگنتی استفاده کنند تا بتوانند به راحتی لایت باکس ها را تغییر دهند و داخل این لایت باکس ها (لایت باکس مگنتی) از لامپ های کم مصرف استفاده شده است مانند ال ای دی و اس ام دی تا نور خوبی را به نمایش بگذارند تا بنر به راحتی دیده شود.

 

 

لایت باکس​

 

شما میتوان برای دیدن طرح های بیشتر و یا ثبت سفارش به شبکه های اجتماعی ما مراجعه فرمایید تا کامل مطلع شوید .

ارسال نظر