مادو از 1395 تا 1400

از سال 95 تا 1400 همراه شما هستیم تا در زمینه تبلیغات ، طراحی سایت ، چاپ و بسته بندی ، هدایای تبلیغاتی ، تابلو و بیلبورد یاریگر کسب و کار های شما باشیم.ما خود را در این حرفه ها توانمند و حرفه ای کردیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت را برای شما ارائه دهیم.

 

اطلاعات تماس
ایران تبریز
رسالت - روبروی خیابان اقبالی آذر
info@madocomplex.ir
09141639522

مادو

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از آشنا ترین هنر هاست که دنیای اطراف را زیبا تر کرده است . طرح گرافیکی یعنی ارتباط گرفتن با افراد به صورت بصری به کمک چیز هایی مثل عکس های دارای متن ، انواع نماد ها و سایر کار های هنری که وظیفه ی آن بر عهده ی یک طراح گرافیک می باشد . طراحی کردن به صورت گرافیکی کاری با پیشینه است و افراد در گذشته ها نیز این کار را انجام می دادند به عنوان مثال طرح های روی غار ها به 15000 سال قبل از میلاد بر می گردند ولی امروزه خیلی گسترده تر و بسیار موثر تر از گذشته است و روز به روز در حال گسترده شدن و به روز شدن است .

کلمه ی گرافیک از یک واژه ی یونانی بر گرفته شده است که مفهوم آن نمایش یک مفهوم بصری روی سطح می باشد . منظور از سطح دیوار ، کاغذ ، صفحه ی گوشی و هر چیزی که میتوان روی آن مفهومی را به تصویر گذاشت . شرکت  AIGA طراحی گرافیک را این گونه تعریف می کند که این کار فرایندی خلاقانه می باشد که فناوری و هنر را باهم تلفیق کرده و اثری زیبا خلق می کند .

طراح گرافیک طرح های مد نظرش را به کمک انواع نرم افزار ها یا به صورت دستی پیاده سازی می کند و از آن برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان استفاده می کند . بعد از سال 1970 طرح های گرافیک به صورت جدی تری وارد دنیا ی تجارت شد به طوری که هر شرکتی خود را نیازمند یک هویت بصری دانست و برای خود یک هویت بصری یا به اصطلاح لوگو تعریف کرد . این کار برای برند سازی بشدت نیاز بود تا شرکت ها بتوانند نام خود را در ذهن ها ثبت کنند . اگر می خواهید به اهمیت این طرح ها که به صورت گرافیکی در آمده اند پی ببرید یک لحظه دنیایی بدون هیچ طرح گرافیکی ای تصور کنید ، چقدر زشت است  دنیایی که در آن اثری از هنر و خلاقیت نباشد . دنیایی  بدون اشکال هندسی دنیایی بردون رنگ های متنوع غیر ممکن است . این روز ها تمام شهر های زیبای جهان زیبایی و محبوبیت خود را به طرح های گرافیکی مدیون هستند .

طراحی گرافیک

چیزی که روی احساسات و درک انسان ها تاثیر می گذارد و به دنیا و بیزینس ها هویت بصری می  دهد و تاثیراتی عمیق روی نظرات انسان ها تاثیر می گذارد یک تصویر گرافیکی است . این باور که طراحی گرافیک کاری آسان است یکی از باور های غلط در جامعه می باشد که برای پی بردن به نادرستی آن باید خودتان در این کار غرق شوید . این کار ، کاری بسیار با ارزش در تجارت شما می باشد . امروزه از این طرح ها برای جلوه بخشیدن به وب سایت ها بسای کاربردی شده است و بشدت روی جلوه های بصری سایت شما تاثیر می گذارد و مشتریان زیادی را به سایت شما جذب می کند . گرفیک دیزاین با در پی گرفتن بهترین روش های انتقال پیام منظور شما را از طریق عکس به ناخود آگاه مشتری منتقل می کنند تا جذب محصول شما شوند . در واقع ویترین مغازه تان و زیبایی آن همان طرح های گرافیکی در سایت ها هستند .

در مبحث گرافیک و تصاویر گرافیکی سلایق افراد متفاوت بوده و هر کسی به روش خود و بر اساس ذهنیت و میزان خلاقیتش طراحی کرده و اثری را خلق می کند . طراحی گرافیک یک مسیر جذاب بوده و شما یک طرح اولیه را که تنها یک تصویر ذهنی است به یک طرح واقعی تبدیل کرده و چشم مشتریان را نوازش می کنید .شما برای جلب توجه مردم به یک طراحی نیاز دارید که خلاق باشد و در مخلوط کردن رنگ ها و گذاشتن آنها در کنار هم متخصص باشد و به خوبی بتواند با چشم مخاطبان بازی کند . وظیفه ی یک طراح گرافیک این است که از تایپو گرافی ها ، هنر های بصری و تاکتیک های صفحه آرایی بتواند یک تصویر زیبا برای جلب نظر مخاطبان استفاده کند . از کاربرد های گسترده ی طرح های گرافیک می توان به طراحی انواع لوگو ها ، نام های تجاری ، طرح های روی جلد کتاب ها ، مجله ها ، روزنامه ها ، تبلیغات شامل چاپ ، پوستر ها ، بیلبورد ها ، گرافیک صفحات وب و جزئیات آن ، بسته بندی محصولات و تولید محتوای شرکت ها اشاره کرد .

در کل طرلحی گرافیک به معنای تولید و سامان دادن به یک سری عوامل تصویری جهت بیان یک مفهوم یا برای رساندن یک مفهوم یا یک پیام در جهت و هدفی از قبل تایین شده می باشد . طراحی گرافیک دربر گیرنده ی یک نوع زبان است که با دستور زبانی نا مشخص و با حروفی پیوسته در حال گسترش است . امروزه تاثیر اصلی را در تبلیغات ها برای جذب مشتریان بر دوش طراحان گرافیک است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که شرکت های بزگ بیشتر بودجه ی خود را در این زمینه خرج می کنند تا نتایج بهتری از لحاظ جذب مشتری بگیرند . برای ایجاد یک طرح گرافیکی بیشتر از آنچه به مهارت استفاده از ابزار های فیزیکی و غیر فیزیکی نیاز داشته باشد به خلاقیت نیاز دارد . یک طراح گرافیک برای اینکه یک اثر زیبا خلق کند باید با جوانب هنری طرح آشنا باشد .

طراحی گرافیک

وجود انواع طرح های گرافیکی در تبلیغات (تجاری، فرهنگی و…) به قدری مهم و موثر می باشد که همیشه از طراحی گرافیک به عنوان اولین جلوه ‌گاه عنصر های بصری در تبلیغات تجاری و فرهنگی یاد می‌شود . فرایند تبلیغات با روش‌های متفاوتی هدف ‌گذاری و اجرا می ‌شوند. بسیاری از معیار های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و آیینی… در شکل‌ گرفتن ساختار و تایین محتوا و دستیابی به اهداف نهایی یک بسته تبلیغاتی مؤثر هستند . نقش اصلی طراحی گرافیک در فرایند تبلیغات تجاری ، ترجمه ی تصویری مستقیم یا غیر مستقیم است که در بسته ی تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات ، زمینه ‌سازی برای فروش یا توسعه ی بازار، تبادلات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی یا به عنوان ابزاری برای اطلاع‌ رسانی و آگاه‌سازی جامعه ، در قالب شناسه‌های بصری و گرافیکی از نوع های ایستا و پویا به دنیا ارائه می ‌شوند .

طراحی گرافیک

طرح های گرافیکی در شبکه های اجتماعی نیز از کاربرد های فراوانی برخوردار می باشند. برای تولید محتواهای پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی و… باید از این حوزه استفاده کنید. برای داشتن یک پیج حرفه ای در اینستا گرام برای کسب و کارتان باید در محتوا های خود حتما از انواع تکنیک های گرافیکی استفاده کنید تا کاربران پیج شما را به عنوان یک پیج معتبر بشناسند و برای این کار شما چاره ای جز همکاری با یک طراح خلاق ندارید . گرافیست های شرکت مادو به خوبی می توانند محتوا های پیج شما را بهینه سازی کرده و یک پیج حرفه ای به شما تحویل دهند .

ما از کار های گرافیکی در طراحی صفحات وب نیز کمک می گیریم و بنر های موجود و چیدمان آن ها را طراحی می کنیم و در واقع منظره ی وب سایت شما را زیبا تر کرده و یک وب سایت حرفه ای به شما تحویل می دهیم . همین موضوع در بحث مهم سئو نیز دخیل می باشد و در رتبه ی سایت شما در گوگل تاثیر می گذارد .

طراحی گرافیک

از مهم ترین کاربرد های حوزه گرافیک می توان به طراحی بیلبورد ها اشاره کرد چرا که بیلبورد ها از لحاظ تبلیغاتی از قدرت بالایی برخوردار هستند و به خوبی توانایی جلب نظر مخاطبان را در خیابان ها و معابر ها را دارند . از طرح های گرافیکی می توان برای  طراحی بیلبورد ها استفاده کرد تا نتیجه گیری بهتری داشت چرا که بدون استفاده از خلاقیت شما هیچ موقع نمی توانید چشم بیننده ها را به محصول و تبلیغ خود جلب  کنید . شرکت مادو به کمک گرافیست های خلاقش می تواند بیلبورد هایی بی نظیر را طراحی کرده و به مشتریان عرضه نماید .

در زمینه چاپ هم طراحی گرافیک حرف اول را می زند . شما طرحی را که روی بسته بندی محصولتان چاپ می کنید باید طوری باشد که به خوبی چشم نوازی کند و نظر مشتریان را جلب نماید و برای این کار شما باید دوباره دست به دامن طرح های خلاقانه شوید تا محصولتان بهتر از سایر محصولات به فروش رود . شرکت مادو علاوه بر طراحی بسته بندی چاپ کردن آن ها را نیز بر عهده می گیرد و نتیجه های شگفت انگیزی را رقم می زند .

ارسال نظر