مادو از 1395 تا 1400

از سال 95 تا 1400 همراه شما هستیم تا در زمینه تبلیغات ، طراحی سایت ، چاپ و بسته بندی ، هدایای تبلیغاتی ، تابلو و بیلبورد یاریگر کسب و کار های شما باشیم.ما خود را در این حرفه ها توانمند و حرفه ای کردیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت را برای شما ارائه دهیم.

 

اطلاعات تماس
ایران تبریز
رسالت - روبروی خیابان اقبالی آذر
info@madocomplex.ir
09141639522

مادو

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی :

 

Promotional gifts

 

 

هدف اصلی از هدایای تبلیغات برای نشان دادن کسب کار شما برای کسب کار ها و عناویسن شغل های دیگر است تا شما بتوانید در حوزه کاری خود به رونق برسید و موفق بشوید . هدایای تبلیغاتی ممکن است به هر شکلی و هر طوری باشد چه فیزیکی که اجسام باشد و یا مجازی باشد از قبیل بسته اینترنت ، شارژ و… . و شما باید تصمیم بگیرید هدایای تبلیغاتی کار خود را در چه زمینه ای قرار بدهید تا مشتری بیشتری برا کار های شما پیدا شوند . به عنوان مثال شما در رسانه اینترنتی مشغول کار هستید و بلاگر هستید و شما برای تبلیغات کار خود ممکن است مجبور شوید قرعه کشی بگذارید ئ هدایایی را برای کاربران خود در نظر بگیرید و به آنها هدیه دهید و یا ممکن است حتی یک شرکت بزرگ مانند شرکت های سیمکارت برای فروش محصولات خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند مثلا سیمکارت بخر و یک سیممکارت برنده شو و… خیلی کمانی و شرکت های وجود دارند که با استفاده از همین هدایا ها به کسب کار خود رونق داده اند و نتیجه خیلی خوبی گرفته اند . در هدایای تبلیغاتی کار خود سعی کنید از هدایا های ارزان و لاکچری استفاده کنید چون در صورت استفاده از چنین هدایا ها مشتری ها که انتظار دارند تا شما برای آنها تخفیف بگذارید یا مثل مثال بالا هدیه در نظر بگیرید ، اگر شما از چنین هدایا استفاده کنید مطمئن باشید مشتری دو باره به کسب کار شما روی خواهند آورد . پس تلاش کنید از هدایای لاکچری استفاده کنید .

یک مدیر خوب باید بتواند هر مناسبت ها را خوب مدیریت کند و برای هر مناسبت های ویژه یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریان خود در نظر بگیرد تا بتواند از هر لحاظ جایگاه خود را ثابت نگه دارد به عنوان مثال در مناسبت ها از جمله عید نوروز ، شب یلدا ، میلاد ها و… برای هر کدام هدایای تبلیغاتی مناسبی در نظر بگیرد مثلا در شب یلدا اگر کسب کارتان بسیار هم بزرگ نباشد و نتوانید هدایا های گران قیمتی تهیه کنید می توانید از جاکلیدی های کوچک به شکل انار که سمبل شب یلدا می باشد استفاده کنید و مطمئن باشید این کار شما برای شما خیلی مفید می باشد و صرفا برای چنین هدایا ها هم که شده باشد مشتری های شما برای هدیه که هم شده است از شما محصول خریداری می کند .

منظور از هدایای تبلیغاتی صرفا فقط برای مشتری ها در نظر نگیرید همانطور که گفتیم در مناسبت ها شما برای مشتری هایتان از هدایای کوچک نیز میتوانید استفاده کنید ولی این برای کارکنان شما صدق نمی کند ، پس بهتر است در چنین روز ها برای کارکنان و یا کارمندان خود از پکیج هایی استفاده کنید (پکیج : جعبه های چند حالته ) شما میتوانید در این پکیج ها از انواع لوازم یا خوراکی ها استفاده کنید به عنوان مثال می توانید در یک جعبه از یک گلدان و یگ جعبه شکلات و… استفاده کنید که این هم برای شما خوب می شود در چشم کارکنان بزرگ خواهید شد و همچنین کارکنان برای قدردانی از زحمات شما سعی خواهند کرد کار های خود را به نحو احسنت  انجام دهند و بهتر کار های شان را به نتیجه برسانند تا بتوانند دوباره از شما هدیه دریافت کنند .

به گفته متخصصان این کار دادن هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد یک نوع صمیمیت بین مشتریان و کارکنان بین مدیر حوزه کاری ایجاد می کند که در صورت خرید از جای دیگر فکر همین یک هدیه کوچک برای لحظه ای هم که باشد ذهن را مشغول می کند و به سمت شما هدایت می کند و این کار برای شما هم در آینده و هم در زمان حال کمک بسیاری برای کسب کار شما می کند و شما را از بسیاری رقبا پیشین می اندازد و شما را به عنوان کارافرین یا مدیر برتر نشان می دهد .

همچنین هدایای تبلیغاتی ممکن است مناسب با برند یا لوگو کار خود در نظر بگیرید و ان ها را در عنوان های جاکلیدی ، خودکار ، فندک ، باکس و… در نظر بگیرید و به مشتریان خود هدیه دهید این امر حتی می تواند دو نوع تاثیر در کسب کار شما داشته باشد اولین تاثیر همانگونه که در بالا گفته بودیم مشتری ها برای هدیه هم که شده باشد از شما خرید کند و دومین تاثیر هم می تواند اینگونه باشد که اگر شما برند یا لوگو شرکت خود را در عنوان هدیه بدهید یک جنبه تبلیغاتی نیز دارند به عنوان مثال کسی که لوگو شرکت شما را در عنوان های جاکلیدی یا خودکار یا چیز دیگر دریافت کرده است ممکن است در جمعی از دوستان یا آشنا هایش ان به دست بگیرد و نمایش دهد و ممکن است در بین این جمع چند نفر از این هدایا خوششان بیاید و بخاطر همان جایزه هم که شده باشد از محصولات شما خریداری نماید تا به این هدایا دسترسی داشته باشند و اگر این امر تکرار شود و تبلیغ شود در فروش محصولات شما تاثیر زیاد آن را خواهید دید .

اگر شما نیز کسب کار خودتان را راه اندازی کرده اید می توانید با استفاده از چنین هدایای تبلیغاتی کسب و کار خود را تبلیغ کنید و فروش های خود گسترده کنید و بتوانید به سود فراوان برسید و تجارت خود را افزایش دهید همچنین در کسب کار آنلاین خود می توانید به کاربر هایتان بجای هدیه های فیزکی می توانید از بسته های اینترنتی و یا شارژ ها استفاده کنید که این هدیه ها از بیشتر هدیه ها نیز طرفدار بیشتری دارند و مشتری ها را به سمت شما می کشاند .

البته لازم به ذکر است همانگونه که در مطالب بالا گفتیم در هر حوزه کاری هدایا باید مناسب با همان حوزه کاری باشد مثلا اگر شما کارتان مناسب با لوازم خانگی باشد به هیچ  عنوان نباید از هدایایی از جمله شارژ استفاده کنید بهتر است از هدایای مثل قاشق چنگال ، استکان و… باشد و یا اگر شغل شما مرتبط با کامپیوتر و گوشی باشد به هیچ عنوان نباید از هدایای بالا استفاده کنید برای شغل شما مناسب است از لوازم جانبی موبایل مانند هندزفری ، شارژر ، قاب گوشی ، گلس و… استفاده کنید و این امر برای هر شغل می باشد و شما مدیران کسب و کار باید این امر را سرلوحه کار خود قرار دهید تا بتوانید موفق شوید و کسب کارتان رونق پیدا کند .

و اما در ادامه می توان به این موضوع نیز پرداخت که ممکن است شرکت شما چند مشتری ثابت نیز داشته باشد که این مشتری ها ممکن است هر چند روز از شما محصولاتی را خریداری می نمایند و با قیمت های بالایی نیز خریداری می کنند همچنین شما می توانید برای این مشتری های ثابت نیز پکیجی از هدایای تبلیغاتی در نظر بگیرید تا هم برای سپاس خرید آن ها از شما باشد و همچنین تشویق آن ها برای خرید بیشتر باشد که این موضوع نیز به تنهایی در کسب کار شما تاثیر خود را نشان می دهد و میزان در آمد شما را تنها با فروش از این محصولات تامین می کند .

و باید شما در تبلیغات خود از رنگ های سبک و خوب استفاده کنید چون بر اساس تحقیقات انجام شده تاثیر رنگ برای مشتری از اهمیت بیشتری برخوردار است و تعداد بازدهی ها را بالا می برد .

شما میتوانید با استفاده از این هدایا ها بتوانید کسب کار خودتان را سر زبان ها بی اندازید و از آنچه که فکرش را هم می کنید سریع تر به پیشرفت مورد نظرتان برسید .

هدایای تبلیغاتی یک امر سنتی است و در زمان های قدیم هم از این روش نیز برای بازاریابی استفاده می شدند که می توان به شرکت هایی نام برد که تقویم های سال بعد را قبل از عید پخش می کردند و عنوان کار و ادرس محل کارشان نیز در اول صفحه قرار داشت و یا سر رسید هایی برای دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان در نظر می گرفتند که در آن ها نیز در هر صفحه کار های خود را به نمایش می گذاشتن که این نوع روش نیز در آن دوره از جنبه تبلیغاتی بالایی به حساب می آمد .

ارسال نظر